91/5/22

سر در شانه هایم فرو بردم و در حالی که سیگارم را از بیم آن که در لای انگشتان مرتعش و بی حوصله ام نیفتد ،پیاپی به لبهایم میسپردم و در میان سیاهی جمعیت بی نام و نشان خیابان فرو رفتم تا از چشم های این دو و از چشم های آن یک، همان فاجعه ای که زنندگی نگاه هایش را که از پس شیشه ها هنوز مرا مینگرد ،درقفای خود احساس میکنم و نیز از چشم های خودم در انبوه این بیگانگی مطلق و راحت ناپدید شوم.

با شدتی وحشیانه و جنون آمیز، آنچنان که قلبم را سخت به درد آورد، آرزو کردم ای کاش هم اکنون همچون مسیح ،بی درنگ آسمان از روی زمین برم دارد یا لااقل همچون قارون زمین دهان بگشاید و مرا در خود فرو بلعد !

اما نه... ،من نه خوبی عیسی را داشتم و نه بدی قارون ! من یک متوسط بیچاره بودم و ناچار، که پس از آن نیز باشم و زندگی کنم...

نه. باشم و زنده بمانم. و در این وادی حیرت پر هول و بیهودگی سرشار، گم باشم و همچون دانه ای که شور و شوق های روییدن در درونش خاموش میمیرد و آرزوهای سبز در دلش می پژمرد، در برزخ شوم این پیدای زشت و آن ناپیدای زیبا، خرد گردم.

   که این سرگذشت دردناک و بی حاصل ماست ،

                    در برزخ دو سنگ این آسیای بی رحمی که...

                                                                                       زندگی نام دارد !

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهه

نمیدونم اخه اعصاب نداری[نگران]

سبـ ـا

خوب و الکی خوشیم :) اره زود دیر می شه زیادی زود .....

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1859559951

فاطی

تو تصمیم نداری آپ کنی؟!

یلدا

سلام برسون بهش بعدشم مگه فقط یه دونه سهیل وجود داره تو نت ؟

GhZix

سهیللللللل آدرس اون وبمُ از کجا آوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سميرا

شعر از كيه؟[نیشخند]